The Event – Nowa Ziemia.

maxresdefault (3)

Odkrycie miłości i prawdy zostało zapisane i przepowiadane przez największych proroków, mędrców i mistyków wszystkich kultur przez tysiące lat, jest to WYDARZENIE kiedy ludzkość zostanie wzniesiona ponad ciemność i strach, który nas całkowicie pochłonął. Teraz nastał czas przepowiedni, Zwycięstwo Światła.

( http://prepareforchange.net/    http://prepareforchange.coeo.cc/ )

https://globalneprzebudzenie.wordpress.com/2016/05/01/wiedza-majow-o-obecnym-czasie-i-ewolucji-ludzkiej-swiadomosci/

The Event – Wydarzenie

Ziemia i jej mieszkańcy trwali w uwięzieniu i kwarantannie (czarnej dziurze) przez 25,000 lat. Byliśmy kontrolowani i manipulowani przez ciemną stronę – albo jak my ich nazywamy, Kabał. Teraz wychodzimy z tej czarnej dziury po 25,000 latach więzienia. Nasza planeta jest ostatnią w galaktyce, która zostanie wyzwolona. Wyjście jest zwane HORYZONTEM ZDARZEŃ, lub WYDARZENIEM. WYDARZENIE będzie momentem przełomu dla planety, który będzie zarówno fizyczny jak i niefizyczny.

W nie-fizycznej rzeczywistości pojawi się wielka fala lub przebłysk Boskiej energii i światła pochodzącego z Centralnego Galaktycznego słońca w kierunku powierzchni planety. (galaktyczne centralne słońce jest obiektem w konstelacji Strzelca) Będzie to przebłysk lub specjalny rodzaj światła ze Słońca, który przeniknie ziemię i ludzkość.

Uspokoi on ludzkość w świetle energii miłości i zakończy dualizm. Jest to wspaniała energia nie widziana ani wyczuwana nigdy wcześniej na ziemi. Wszyscy na ziemi poczują i będą wiedzieć, że coś się wydarzyło. Będzie to niespodzianką, kiedy to nastąpi, nawet dla nas. Nigdy wcześniej się to nie wydarzyło. Nie będzie to szokujące wydarzenie, będzie to pozytywne wydarzenie.

W fizycznej rzeczywistości pojawią się:

 • Aresztowania Kabału (aktualnie rozpoczęte).
 • Reset Systemów Finansowych.
 • Ujawnienie – udostępnienie informacji o Rasach Pozaziemskich.
 • Początek nowego, sprawiedliwego systemu finansowego z funduszami dobrobytu dla całej ludzkości.
 • NOWY Rząd/System polityczny, System edukacji, System opieki zdrowotnej itd.
 • Powolne i stopniowe przebudzenie ludzkości na egzystencję pozytywnych pozaziemskich ras i naszych galaktycznych powiązań.
 • Wprowadzenie nowych zaawansowanych technologii.
 • Uwolnienie duchowego rozwoju i leczenia dla każdej ludzkiej istoty na planecie
 • Jest wiele, naprawdę wiele więcej rzeczy, których należy wyczekiwać.
  ____________

Co Możesz Zrobić „Przed WYDARZENIEM”:

Mamy zamiar radować się zarówno bezkrwawym wyzwoleniem planety jak i świetlaną i piękną przyszłością dla WSZYSTKICH, ponieważ nie znamy dokładnego dnia, miesiąca, roku wydarzenia (wydarzy się niebawem), było by rozsądnym podążenie za kilkoma prostymi zasadami ostrożności:

 • Miej zapas żywności na 2 tygodnie poczynając od teraz.
 • Upewnij się, że ty i twoi ukochani posiadają ważne leki i środki medyczne, które mogą być konieczne.
 • Trzymaj dodatkową gotówkę ukrytą w domu.
 • Zatankuj swój pojazd, kiedy bak jest w połowie pusty.
 • Pozostań w kontakcie z tą witryną po uaktualnienia.
 • Edukuj siebie, przyjaciół i członków rodziny.
 • Dołącz do jednej z 6 grup zadaniowych – na tej witrynie i wspieraj proces wyzwolenia naszej pięknej planety.
 • Dołącz do Niedzielnej Cotygodniowej Medytacji Wyzwolenia.
  Zobacz Odnośnik: www.2012Portal.blogspot.compo więcej szczegółów.

Jest to czas by powiedzieć nie. Jest to czas powiedzieć stop, nigdy więcej.

Czego oczekiwać Finansowo “PO WYDARZENIU”:

Ludzkość będzie wkraczać w złoty wiek, ekosystemy zostaną uzdrowione, wszyscy będą mieli zaspokojone ich podstawowe potrzeby i będzie wolność dla tworzenia i swobodnego podróżowania. Otworzy to drogę dla wielu kroków w naszej ewolucji, poza nasze obecne zrozumienie.

Data Wydarzenia nie może być przewidziana. Wiele grup jest zaangażowanych na całym świecie i wiele informacji pozostaje sekretnymi obecnie, by zagwarantować bezpieczeństwo operacji. Wszystko co możemy powiedzieć, to że jesteśmy blisko. To dlatego informacje i sieć wsparcia zostały założone, by populacja była przygotowana.

Umieściliśmy strukturę dla ludzi by spotykali się nawzajem i tworzyli lokalne grupy, które mogą dzielić się informacjami, rozpoczynać społeczne solidaryzujące inicjatywy takie jak lokalne ogrody, zaopatrywanie ludzi w potrzebie podstawowymi rzeczami poprzez łączenie różnych grup i sieci naszego społeczeństwa by pracować razem by zapewnić, że potrzeby każdego zostaną zaspokojone.

Wyzwolenie jest bliskie!

Zrodlo:  http://pl.prepareforchange.net/

1425144

Podstawowe Praktyczne Kroki Do Przygotowania Do Wydarzenia

 

 • Zapisz i wydrukuj ważne dokumenty by podzielić się z nimi w czasie Wydarzenia.Kliknij tutaj by je odnaleźć.
 • Dołącz do innych w twojej okolicy i stwórzcie razem grupę. Tworzymy Grupy Wsparcia Wydarzenia (ESG), które są nacechowane męską energią i Żeńskie Zakony Róży, które są nacechowane żeńską energią. Wielu ludzi najprawdopodobniej będzie częścią obu grup. Kliknij tutaj by odnaleźć listę grup na świecie i stworzyć własną w razie potrzeby.vegetable-garden.jpgZgromadź zapasy żywnościowe i niezbędnych artykułów na kilka dni. Wybierz to, co uważasz za słuszne, jednak tutaj jest kilka porad: Lucerna siewna i inne rodzaje roślin kiełkujących rosną w 3 dni, soczewica i fasola są tanie, pełne składników odżywczych. Możesz zasadzić własne warzywa w domu, zwłaszcza na „pionowych farmach” (kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej). Będziemy również prawdopodobnie potrzebowali przekształcić część obszarów w lokalne ogrody społeczności, więc będziesz mógł dokonać badań, które z miejsc są najlepsze do tego celu przed i po Wydarzeniu. Jest aktualnie kilka grup które się tym zajmują. Najprawdopodobniej będzie to ważna część przejścia po-wydarzeniu ponieważ będziemy musieli zmodyfikować produkcję naszej żywności, ponieważ obecnie większość z niej jest zarządzana przez kabałę i zatruwana.
 • Możesz rozważyć również zaopatrzenie się w butelkę wody z filtrem, benzynę do twojego samochodu, energię do gotowania i ogrzewania jeśli warunki będą tego wymagały, jak również cokolwiek innego co możesz potrzebować, jeśli dostawy zapasów nie będzie przez dłuższy czas.
 • Zdobądź nieco srebra i/lub złota by móc zaopatrzyć się w podstawowe produkty przez kilka pierwszych dni po Wydarzeniu. Jeśli masz mało środków, tylko jedna srebrna moneta bardzo pomoże w pierwszych dniach po wydarzeniu, a nie kosztuje ona wiele. Jeśli masz więcej środków, zastanów się nad pomocą osobom wokół ciebie.

 • Naucz się jak pewne medytacje i ceremonie pomogą uspokoić energię w twojej okolicy. Liczne badania wykazały moc medytacji w naszym otoczeniu, zwłaszcza medytacje grupowe. Będzie mnóstwo wolnej, niewykorzystanej energii w powietrzu, przez kilka pierwszych dni i tygodni po wydarzeniu, wiele ciężkich przejść, emocji i myśli. Grupowe medytacje wykonane w ważnych punktach pobliskiej części Ziemskiej siatki energetycznej, mogą być połączone z kryształami, świętą geometrią i innymi narzędziami i pomogą znacznie unikać konfliktów i harmonizować energię w twojej okolicy.
  Odnajdź główne punkty energetyczne wokół ciebie, idź tam i wizualizuj/stwórz słup brylantowego-białego światła z centralnego słońca, który wypełnia cały obszar, aż do centrum Ziemi. Wizualizuj fioletowy płomień. Poproś o wsparcie istot Światła (Aniołów, Wróżki, Delfiny i Wieloryby, Rodzinę gwiezdną, itd). Wykonaj jakąkolwiek medytację o jaką jesteś proszony.
  Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o tym procesie i jak rozpoznać gdzie są centra energii.
 • Poinformuj wszystkich wokół ciebie, co się dzieje i co nadchodzi.

  Najważniejsze artykuły Kobry: http://pl.prepareforchange.net/resistance-movement/cornerstone-cobra-articles/

  O Wydarzeniu:
  http://www.veritasgalacticsweden.net/the-event

  http://pl.prepareforchange.net/the-event/a-plan-to-maintain-safety-during-the-event/

  Więcej zasobów : http://pl.prepareforchange.net/resistance-movement/contributors/
 • Poznaj swoich sąsiadów, dowiedz się kto potencjalnie może pomóc. Przed Wydarzeniem, pewni ludzie mogą nie być przygotowani na informacje o Wydarzeniu, lub pomóc zaistnienie Wydarzenia, ale po Wydarzeniu będzie to kompletnie inna historia. Sugerujemy abyś zaznajomił się z sąsiedztwem, miastem lub wioską, różnymi grupami i osobowościami, możesz zaangażować się lub być obserwatorem. Będziemy musieli pracować razem by stworzyć płynne przejście. Aktualnie jest sporo grup, które robią wiele dobrych rzeczy i mogą potencjalnie odegrać ważną role: centra jogi i medytacji, lokalne i organiczne ruchy ogrodnicze itd. Inicjatywy solidarnej Społeczności będą potrzebne i będą miały one ogromny wpływ. Nasza produkcja żywności i energii, systemy edukacji, systemy finansowe itd. będą musiały zostać zrestrukturyzowane, by móc znów sprawnie działać. Solidarność społeczna i organizacja również pomoże ludziom się zrelaksować, zwłaszcza tym, którzy będą obawiali się o przejścia. Celem jest zadbanie o wszystkich, fizycznie, mentalnie i emocjonalnie. Zaproś różne sieci do pracy razem pomimo widocznych różnic, mogą nie być chętni początkowo, ale po Wydarzeniu wiele z nich zmieni zdanie. Im więcej pracy zostanie wykonanej przed wydarzeniem, tym łatwiejsze będzie przejście po Wydarzeniu.
 • Bierz odpowiedzialność i przejmuj inicjatywę. Kiedy wydarzenie będzie miało miejsce, najprawdopodobniej nie będzie statków kosmicznych zrzucających paczki z jedzeniem, żebyśmy mogli od razu zrelaksować się w kurorcie na Bahamach. Będzie to proces stopniowy. Środki pieniężne w dalszym ciągu będą zamieniane na wodę, mieszkanie itd. i ktoś będzie musiał to zrobić. Będziemy musieli być uleczonymi na tyle by być prawdziwie uznanymi w galaktycznym społeczeństwie. Być wyzwolonym znaczy być niepodległym stworzeniem. My wszyscy jesteśmy stwórcami i my musimy móc tworzyć siebie. Przeszkody będą usunięte przez naszą gwiezdną rodzinę i otrzymamy wiele pomocy, ale to my musimy być aktorami, w przeciwnym wypadku nie będziemy prawdziwie wolnymi.

  Społeczni liderzy (zarządcy zapasów żywności i energii dla przykładu) mogą obawiać się o swój biznes, pracownicy tych firm mogą odmówić pracy jeśli zdają sobie sprawę, że byli niewolnikami przez te wszystkie lata itd. Wojsko ma plany w razie katastrofy by pomóc społeczeństwu z podstawowymi potrzebami i pozytywne wojsko prawdopodobnie będzie na swoim miejscu. Ruch Oporu wie, kim są pracownicy światła i jest skłonny skontaktować się z tymi, którzy są gotowi pomóc zorganizować rzeczy w naszym społeczeństwie, by otworzyć drzwi, dla przykładu, radzie centrów społecznych by zorganizować leczenie i spotkania wsparcia itd. Priorytetem nie będzie obciążanie innych zawiłymi historiami o galaktycznych wojnach, ale skupienie się na tym, żeby każdy został objęty opieką podczas przejścia, więc będzie ważnym nie utknąć na różnicach systemu wierzeń. Jest ważnym by te wyzwolenie wyszło również od populacji, nie tylko z wojska i grup pozaziemskich.
 • Pracuj nad sobą by osiągnąć większy balans i stabilizację. Życie w kwarantannie na Ziemi było trudne i wszyscy mieliśmy problemy. Pracuj nad swoimi głębokimi ranami i traumami, wykonaj trudną robotę by zintegrować się i zharmonizować wszystkie aspekty twojej psychiki w Światło twojego prawdziwego ja, bądź prawdziwie szczery z sobą i innymi, kwestionuj wszystkie swoje wierzenia głęboko (wszystkie one były zaprogramowane), naucz się mówić nie szkodliwym nawykom i propozycjom, zapominać o rzeczach zakończonych, możesz kwestionować czyny ale nigdy ludzi, ponieważ wszyscy jesteśmy boskimi iskrami, rozróżniaj pomiędzy mówieniem nie naprawdę szkodliwemu zachowaniu i sądzeniu na podstawie systemu wierzeń, umiej wybaczać itd.
 • Energetyczna ochrona i harmonizacja. Jest tutaj mnóstwo narzędzi. Odnajdź kryształy, które rezonują z tobą. Użyj świętej geometrii, w twoim domu, w twoim ciele itd. Słuchaj dźwięku w świętych częstotliwości leczących. Możesz odnaleźć część z tych potężnych narzędzi energetycznych na tej planecie w tym czasie tutaj:

  Tachyony: Są sub-atomowymi cząsteczkami zawierającymi pełne spektrum duchowego Światła. Zasłona wokół Ziemi blokuje je. Kobra miał kontakt fizyczny z Plejadianami, którzy wyjaśnili mu jak uczynić je dostępnymi na Ziemi. Są wspaniałą pomocą w ochronie, łączenia się z twoim wyższym ja i harmonizowaniu wszystkich aspektów siebie (fizycznych, emocjonalnych, mentalnych itd.). Możesz dowiedzieć się o nich więcej tutaj:http://tachyonis.org/Technologies.html

  Tektyty: Są specjalnym rodzajem kamieni, które są wytworem uderzeń meteorytów na Ziemi. Różne rodzaje pochodzą z różnych systemów gwiezdnych, część z nich pochodzi z Plejad, część z Syriusza itd. Są bardzo potężnym narzędziem do przeistaczania dualizmu w Jedność, pomagają nam łączyć się z systemami gwiezdnymi i rodziną gwiezdną i chronią, transmutują oraz harmonizują. Żadna dualność nie może w nie wstąpić, działają z własnej obecności, więc nie mogą zostać zaprogramowane i nie muszą być oczyszczane.
  http://www.moldavitassociation.com/
  http://www.tektitesource.com/

  Fioletowe Promienie: To urządzenie bazuje na cewce Tesli i efektywnie oczyszcza negatywną plazmę z twojej aury, pomaga usuwać negatywne byty i inne typy negatywnych energii. Możesz dostać ją tutaj: http://altered-states.net/barry/newsletter510/

  Święte Dźwięki: Dźwięk jest wibracją i dlatego jest bardzo potężnym narzędziem energetycznym. Każdy może go użyć, ale istniało wiele dezinformacji i szkodliwych częstotliwości rozprowadzanych wokół, więc bądź wnikliwy. Możesz się o tym dowiedzieć więcej i jak łatwo używać świętych częstotliwości tutaj:
  http://recreatingbalance1.blogspot.com/2014/09/how-to-easily-convert-any-music-to.html
 • Oddziel się od świata matrixa i kultywuj twoje dary poza nim. Cała struktura pracy/zatrudnienia jaką znamy zmieni się całkowicie. Wiele jej aspektów należy do niewolnictwa i zostanie zaniechanych. Ale będziemy musieli nadal zamieniać pieniądze na domostwa, żywność i wszystkie dobre rzeczy. Wszyscy mamy dary do dzielenia się z innymi, wszyscy mamy unikatowy cel i wszyscy mamy kawałek układanki. Możesz rozpocząć teraz stopniowo odłączać się od systemu matrixa i rozwijać twoje prawdziwe dary alternatywnymi sposobami. Internet może pozwolić ci dzielić się i generować łatwą wymianę energii. Możesz zacząć od zmiany z pracy w pełnym wymiarze godzin na dorywczą pracę, rozwijając i dzieląc się twoimi darami w wolnym czasie, zacznij generować przychody i stopniowo odłączysz się całkowicie. Sporo strachu w ludziach zostało zakorzenionego odnośnie powyższego, ale naprawdę jest tutaj mnóstwo możliwości, a im więcej ludzi odłączy się, tym więcej możliwości będzie. Im wcześniej zaczniesz, tym łatwiejsze twoje przejście będzie.

image

Zrodlo :http://pl.prepareforchange.net/the-event/basic-practical-steps-to-prepare-for-the-event/

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s