Mieszkancy Wszechswiata

Nie popełnij błędu i nie myśl, że ten mały świat, który widzisz wokół siebie – Ziemię, która jest zaledwie małym pyłkiem kurzu we Wszechświecie – jest całym Wszechświatem. Istnieją miliardy miliardów takich i większych światów. I istnieją miliardy miliardów takich Wszechświatów wewnątrz nieskończonego umysłu WSZYSTKIEGO. I nawet w naszym maleńkim Układzie Słonecznym istnieją obszary i płaszczyzny życia dużo wyższego niż nasze własne, w porównaniu do których my – przywiązani do Ziemi śmiertelnicy – jesteśmy płaszczącymi się formami życia żyjącymi na dnie oceanu, gdy porówna się nas do Człowieka. Istnieją istoty o mocach i atrybutach wyższych od tych, jakie kiedykolwiek człowiek w swych marzeniach przypisywał bogom. A jednak te istoty były kiedyś jak ty, a nawet niżej; i ty będziesz kiedyś jak oni, a nawet wyżej, z czasem, gdyż takie jest przeznaczenie człowieka – jak mówią oświeceni.

– Trzech Wtajemniczonych, Kybalion.

szarak-alien

Szaraki, czyli  Xeropa

 

Pochodzą z gwiazdozbioru Zeta Reticuli. Gwiazdozbiór ten jest w dalszym ciągu zamieszkiwany przez grupę cywilizacyjną. Jednak ta szczególna rasa jest wytworem innej cywilizacji, pełnili funkcję bio – robotów. Mieli służyć swoim stwórcom do wykonywania badań, eksperymentów itd. Na nich samych również były dokonywane. Pełnili funkcję niejako niewolników.Jednak podczas starcia grupy cywilizacyjnej Zeta Reticuli z Cywilizacją pochodzenia jaszczurzego, udało im się zbiec.

Nie posiadali jednak wystarczających zasobów by móc znacząco się oddalić. Potrzebowali cichego, spokojnego miejsca by się osiedlić. Ich ciała były wytrzymałe, więc mogli przebywać jakiś czas w skrajnych warunkach. Niestety powoli następowała degradacja genetyczna. Kiedy trafili do naszego układu słonecznego było ich ok1,3 miliona osobników w tej chwili jest ich około 750 tysięcy.
Na początku próbowali osiedlać takie planety jak Saturn, później Mars. Jednakże Mars jest połowicznie martwą planetą. Nie ma dostatecznej ilości drugiej gęstości by mogli tam się zacząć rozwijać. W tamtym okresie często odwiedzali ziemię, poszukiwali nowych materiałów genetycznych. Niejednokrotnie byli składani w ofierze jaszczurzym bogom przez ludzi.
Posiadają swoje Egregory, niestety ich ścieżka ewolucyjna zaczęła się rozpadać, inne istoty nie wcielały się to też nie mogli nabierać nowych treści.
W latach 40 szarzy nawiązali oficjalny kontakt z ziemską cywilizacją. Zawarli pakt miedzy sobą. Pakt ten dotyczył miedzy innymi możliwości korzystania z ziemskiego materiału genetycznego do swoich badań nad hybrydą, która miała im umożliwić przybywanie na ziemi. W tej chwili mogą przebywać od 40 minut do 3 godzin. W zamian za technologię. Niestety żadna ze stron nie dotrzymała warunków paktu, więc ten został rozwiązany. Doszło kilkakrotnie do starcia zbrojnego miedzy Ziemią a nimi. Szarzy nie mogąc w dalszym ciągu przebywać na ziemi, zajęli i dostosowali Księżyc. W obecnym czasie posiadają też kilka niedużych baz na Marsie.
Ponieważ inne cywilizacje nie chciały nawiązywać z nimi kontaktów, dysponują przestarzałą technologią…
Natura i wygląd:
Są inteligentni, konsekwentni, obowiązkowi, zdecydowani, maja sposób myślenia wielowątkowy, jednak mają problemy z myśleniem abstrakcyjnym. Ponieważ zostali stworzeni, jako roboty nie potrzebowali tej umiejętności.
Ich funkcjonalność myślenia polega na dopasowywaniu całych pakietów danych do sytuacji. Niestety słaba umiejętność abstrakcyjnego myślenia pozbawia ich swoistej głębi – co z kolei uniemożliwia rozwój duchowy, jako taki. Między innymi badają ludzi pod tym kątem, obserwują nasz sposób myślenia, nasz sposób reagowania, emocje itd. aby ewentualnie je skopiować. Dlatego tak często implanty są umiejscawiane w mózgu, w prawej półkuli. W czasie porwania odczytują wspomnienia, emocje, kontaktują się telepatycznie z osobą porwaną, przeszukują jej umysł w celu pozyskiwania informacji. Ich ciała pokryte są kombinezonem z hełmem, który dość często jest brany za ich głowę. Są bardzo mało odporni na ziemskie grzyby i bakterie. Ciała są zbudowane z substancji przypominającej czarną, twardą galaretę. Pokryte szorstką, szarawą, cienką skórą. W brzuchu posiadają 2 organy.
Przez wiele lat wyspecjalizowali się w technologii umożliwiającej branie ludzi i innych ziemskich istot. Grupa pochodzenia jaszczurzego, która do niedawna sprawowała kontrolę nad naszą cywlizacją, często korzystałą z ich metod. A także poprzez nich prowadziła własne badania.
Rasy :
Jest pięć odmian. Dzielą się stopniem zaawansowania genetycznego. W ich wypadku chodzi o możliwości i akceptację mutacji wewnątrz DNA. Początkowo była jedna rasa, jednakże bardzo szybki postęp umysłowy,który nastąpił jeszcze na Zeta Reticuli, spowodował wyodrębnianie się pewnych cech co w konsekwencji dało 4 inne rasy.
Różnice rasowe:
Rasa pierwsza – najniższy stopień zaawansowania umysłowego : wzrost ok 130 cm, bardzo jasna karnacja o odcieniu szarym, ogromne czarne oczy, nie proporcjonalnie duża głowa, długie, chude ręce z długimi 4 palcami. Jest to rasa o największej liczebności. Silni i wytrzymali. Pracują głównie w nocy i prawie w każdych warunkach. Ta rasa zajmuje się pomiarami, badaniami, pobieranie próbek itd. Rasa druga – trudna do zaobserwowania, bo zajmują się wyłącznie obsługą pojazdów, pilotażem, prowadzą pomiary wyłącznie z góry. Postury ludzkiej, o nieco mniejszych oczach, i wzdętym brzuchu. Rasa trzecia – to rodzaj “przedstawicieli handlowych”. Szukają nowych rynków zbytu dla swych odkryć i badań. Rasa czwarta – to budowniczy, zajmują się budowaniem tuneli i baz podziemnych. Głównie na Księżycu.   Rasa piąta – najważniejsza: Najwyżsi.
Ta rasa jest prawie wymarła. Zostało kilka osobników. Bardzo dbają o swoje ciała bo nie będą w stanie wcielić się w inne. Są wysocy, maja trójkątną głowę, i głęboko osadzone czarne oczy.  To władcy lub zarządcy cywilizacyjni. Rzadko biorą udział w zorganizowanych akcjach. Kontaktują się tylko z nielicznymi.
Pojazdy:
Na jednym pojeździe znajduje się od 12 do 30 istot. W zależności od wielkości pojazdu i jego funkcji. Posiadają pojazdy wywiadowcze i transportujące. Większość jest wyposażona w broń, a także w Orby które programują do stabilizacji i czyszczenia przestrzeni, też do podsłuchów i obserwacji.

 

Plejadianie (Nordycy)

Plejadianie

Jest to cywilizacja Nerodytów, składająca się z unii z 3 grup. Ta unia powstała dawno temu, wiec dziś traktuje się ich jako całość. Zamieszkują 3 i 4 gęstość. Są zwartą i zgodną cywilizacją, w klasyfikacji wiekowej należą do wysokiego rozwoju cywilizacyjnego. Rozróżnia się u nich 3 gatunki. Dwie z nich są bardzo siebie podobne, a tarcia nieco odbiega. W toku ewolucji wyekstrahowali kilka cech ułatwiających nie inwazyjne rozmnażanie, żywienie itd.

Wyjątkowy nacisk kładą na rozwój duchowy, wykwalifikowali się w podróżach, w zdobywaniu nowej wiedzy, obserwacji i pomocy innym cywilizacjom. Nie jest im także obojętna krzywda innych wobec czego są również uzbrojeni i przygotowani na ewentualne starcie.

11_1128-kuratka-bratrinov-hdr

Zamieszkują w sumie cały gwiazdozbiór Plejad. Ich Głowna siedzibą i kolebka ich cywilizacji jest ogromna planeta Erra. W tej chwili mieszkają na niej głównie istoty zarządzające, podstawowa forma ich gatunku oraz hybrydy. Erra ma 3 księżyce. Ne jednym z nich przebywa jednostka na kształt rządu.

Plejadianie są założycielami tak zwanej Federacji Światła. Słowo światło zostało tak przetłumaczone przez ludzi, chodzi o coś w stylu Federacji Informacyjnej (Światło to informacja), zarządzająca informacjami. Jest to główna i najlepiej funkcjonująca jednostka rządowa w naszym sektorze. W tej chwili na Federację składa się kilkanaście cywilizacji. Chętnie nawiązują kontakty z innymi wiec żyją w przyjacielskich stosunkach z Vega, grupa cywilizacji z 2 gwiazd z gwiazdozbioru raka, Arktus itd. Federacja jest swego rodzaju rządem ustawodawczym i wykonawczym w sektorze, musi się rozliczać z innymi sektorami i przed tak zwana rada galaktyczna ze swoich wyników.

pleiadian

Plejadianie mają bardzo rozwinięte ścieżki ewolucyjne. Mogą żyć od 700 lat do prawie 1000. jest to możliwe dzięki kontrolowaniu i odpowiednim używaniu ciał. Nie żyją w nich tak jak my, czyli cały czas. Posiadają 3 płcie.
Sytuacja polityczna:
Ponieważ jako cywilizacja mają oni dług wobec Ziemian jako Federacja jest ich obowiązkiem opieka nad nami. To też chętnie kontaktują się z wieloma Ziemianami. Od tysięcy lat byli cichymi obserwatorami, przez długi czas nie mogli mieć wpływu na to co się tu dzieje, od około 40 lat intensywnie pracują, przekazując informacje, badając, i zachęcając ludzi do rozwoju. Te informacje miały ludzi zachęcić, ale zaczęły żyć własnym życiem i powstał z tego taki trochę toksyczny „New Age”,  miedzy innymi oparty o ich nauki.
Natura:
Posiadają tak jak wszyscy swoje treści i programy. Niektóre z nich są przesadnie podkręcone, aby łatwiej i skuteczniej mogli wykonywać swoją prace. Czy np. chęć pomocy, nadgorliwość i pogoń za niedoścignionymi ideałami. W życiu kierują się do przesady wartościami rdzenia, są bardzo konsekwentni i wytrwali w swoich postanowieniach. Na tej podstawie należy uważać na ta ich nadgorliwość. Mają szeroką wiedze duchową, dotyczącą rozwoju, technologii, genetyki, podróżowania itd. Plejadianin posiada swój własny indywidualny umysł a także umysł wspólny. Jest to twór na siatkach świadomości, co ułatwia im kontaktowanie się miedzy sobą. W zasadzie pełna wymiana informacji telepatycznie.
Wygląd:
Powstało wiele teorii na ten temat. Plejadianie rzeczywiście są piękni, posiadają w sobie tak zwana esencję piękna, czyli harmonię.
1 grupa cywilizacyjna Plejadian:  ma około 3 metrów wzrostu, rozbudowane szerokie ramiona i wąska talie, twarz podobną w budowie do ludzkiej, jednak maja małe nosy i duże głęboko osadzone perłowo-niebieskie oczy i wąskie usta. Plejadianki są nieco niższe, bardzo szczupłe o delikatnej budowie ciała, z wąskimi biodrami. Przeważnie włosy maja koloru od bardzo jasnego blond po ciemny brąz, są dość ciężkie i sztywne.
2 grupa: Naszego wzrostu, bardziej podobni do ludzi. O ciemniejszej karnacji, bardzo niebieskich oczach. Zajmują się podobnymi sprawami co pierwsza grupa, pracują razem.
3 grupa: Niscy, posiadają dużo włosów na całym ciele, mało o nich wiem. Zajmują się technologiami wydobywczymi i przetwórstwem różnego typu.
Rozwijają się kulturowo, mają swoja sztukę, architekturę, muzykę. Lubią śpiewać. Żyją w domach osadzonych wysoko nad ziemia, bądź z kolei wkopanych w ziemie, dbają o swoją roślinność i zwierzęta, których posiadają na Errze, jak i na innych planetach całkiem sporo. Plejadianie  produkują cos na kształt mięsa, mieszankę protein. Nie zabijają więc innych istot. Nie odżywiają się niczym pochodzenia zwierzęcego. Raczej odżywiają się 2 gęstością niemniej jednak lubią jeść.
Poruszają się kilkoma modelami statków. Najczęściej spotykanym jest srebrny i srebrno-złote, poruszają się dziwnieg przeważnie łatają dziury na siatkach strukturalnych Ziemi i nie tylko. Inne statki przebywają wysoko nad ziemią. Bardzo duże statki matki, często nie widoczne, chyba że Słońce akurat je oświetla z którejś strony.

 

 

Turrakka Eksitalis – Starożytni, Pierwsi, Wielcy, Nosiciele życia

 

horusr17

(uwaga: wizualizacja przykładowa – ciężko znaleźć opis i obraz dla tak dalece zaawansowanej rasy)
To najstarsza, bo pierwsza cywilizacja w naszej galaktyce. Prawdopodobnie wszyscy jesteśmy poniekąd ich potomkami. Oni rozpoczęli cykl życia. Są znani pod wieloma nazwami i często uznaje się ich za bogów.
Jest bardzo wiele odmian Turaków, dlatego trudno jednoznacznie określić ich wygląd. Niemniej jednak pierwotnym gatunkiem, który posiada 24 nici DNA, jest humanoid o wzroście od 5 do 7 metrów. O bardzo jasnej karnacji, która sprawia wrażenie świetlistej. Postać jest w połowie eteryczna, subtelna i delikatna. Głowa owalna, twarz z dużymi migdałowymi oczami, o diamentowej budowie. Ciała są bardzo wytrzymałe. Potrafią przetrwać skrajne warunki. Żyją bardzo długo, trudno jest przeliczyć na ziemski czas ich wiek.
Posiadają szereg umiejętności takich jak znikanie i pojawianie się w innym miejscu, przemienianie swojej postaci,  telepatię,, telekinezę itd. Mają możliwości pełnych wglądów  na tyle, na  ile poziom danej istoty na to pozwala.
Porozumiewają się miedzy sobą poprzez siatki świadomości. Również wzajemnie przesyłają informacje, poprzez utworzoną sieć komunikacyjną. Dzięki temu mają nieustanny wgląd we wszystkie swoje cywilizacje.
System cywilizacyjny:
Istnieje kilka wielkich cywilizacji, zajmujących wiele planet, zamieszkują zarówno trzecią gęstość, jak i czwartą. Niektóre zorganizowane grupy funkcjonują na piatej gętości. Różnią się miedzy sobą stopniem zaawansowania gatunkowego.
Można powiedzieć, że rządem ich jest tak zwana Wielka Rada Galaktyczna, której są założycielami. Mają w niej najwięcej do pwiedzenia.. W grupach rządzących zasiadają istoty wcielone z szóstej i siódmej gęstości.
 Posiadają kilkanaście jednostek samorządowych w swoich sektorach. Zajmują najwięcej sektorów w pobliżu centrum galaktyki. W miejscach tych jest największe zagęszczenie cywilizacyjne. Zamieszkują je głownie cywilizacje o bardzo wysokim stopniu rozwoju, współpracujące z Radą Galaktyczną.
 Każdy sektor, w tym nasz, posiada frakcję zarządzającą, w naszym przypadku to Federacja Światła, która jest zależna i podległa grupie samorządowej, która z kolei posiada władze nad kilkoma sektorami. Ten samorząd jest podległy Wielkiej Radzie Galaktycznej.
Nazywane jest to systemem hierarchii fraktalnej – czyli od najmniejszej jednostki władzy do największej. Wszystkich możliwości i funkcji tej cywilizacji prawdopodobnie nikt nie zna. Wiadomo, że zajmują się polityką galaktyczną oraz współpracą z innymi galaktykami.
Kontrolują naszą galaktykę, zajmują się rozwojem swoich cywilizacji, są nosicielami życia, czyli mają prawo zasiewać życie na planetach. A także dostosowywać planety do swoich potrzeb. Posiadają technologię, która umożliwia im wpływ na gwiazdy, planety i inne ciała niebieskie. Jeżeli uznają, że w danym rejonie ma powstać nowy gatunek stwarzają idealne środowisko dla niego.
Kontrolują prawo galaktyczne, rozpatrują konflikty zbrojne itd. Niemniej jednak wiadomo, że nie mają w zwyczaju się wtrącać, ani wpływać na innych. Zajmują głos jedynie poproszeni. Bardzo rzadko kontaktują się z młodymi cywilizacjami, między innymi, dlatego powstają takie formacje jak Federacja, dla której jest to obowiązek.
Jednak na naszej planecie kilkakrotnie byli, obserwowali nasz gatunek i wpływy innych na nas. Kojarzeni są dziś z mitycznymi bogami olbrzymami.

Kasjopejanie

kasjopea

Kasjopejanie to bardzo stara Cywilizacja zamieszkująca gwiazdozbiór Kasjopei. Jest on znacznie większy od tego, którego my uznajemy za tak owy. Niejednokrotnie przybywali na Ziemię i brali czynny udział w naszym rozwoju zarówno gatunkowym jak i cywilizacyjnym. Na ziemi kojarzeni są z bogami, miedzy innymi ze starożytnego Egiptu, Grecji, Rzymu, Wysp wielkanocnych itd. Mieli wpływ na wiele starożytnych kultur.

Ponieważ współpracują z grupami cywilizacyjnymi z Oriona często są z nimi myleni. Również tak jak Orion należą do gatunków jaszczurowatych z tym, że ta rasa posiada zarówno cechy gadzie jak i ptasie. Jakiś czas temu w tej cywilizacji nastąpił rozłam.  Duża cześć Kasjopejan zwróciła się ku Orionowi i nawiązali układ. Mniejsza cześć wycofała się z tych kontaktów, i zaczęli poszukiwać pomocy u innych. Wybuchła wojna domowa. Mniejsza cześć Kajopejan zorientowała się że polityka Oriona im nie odpowiada. Chcieli się rozwijać na swoich warunkach, niestety Orion im pewne założenia narzucił. Co w konsekwencji skończyło się rozłamem. Nazywają to wydarzenie „ Oddaleniem”.

Ta grupa, która się oddaliła od Oriona w tej chwili zamieszkuje planety najbardziej odlegle od głównego gwiazdozbioru, poszukując nowych miejsc. Jest to cywilizacja zarówno trzeciogęstościowa jak i czwartogęstościowa. Zdecydowana większość cywlizacji została przy Orionie by mu służyć i pomagać. Nie wiadomo, jakie dokładnie układy panują między Kasjopeją a Orionem. Obydwie cywilizacje bardzo pilnują dostępu do swoich informacji. Dzielą się tylko tymi informacjami, które nie zaszkodzą ich interesom.
Układy miedzy nimi a innymi cywilizacjami w tej chwili są dość napięte, Kasjopejanie słynną z niesłowności a nawet z fałszu. Niestety są również dość bojowo nastawieni do innych, więc wiele cywilizacji unika z nimi kontaktu.
Natura:
Są dumni, napuszeni, maja zawyżone poczucie własnej wartości. Bez skrupułów manipulują innymi i nie widzą w tym nic nie stosownego. Są bardzo drobiazgowi, przywiązują ogromną wagę do szczegółów, przez co umyka im głębszy sens. Rozwijają świadomość, lecz ta pozbawiona jest głębi.
W kontach z nimi należy uważać na ich manipulacje. Uważają, że ich sposób myślenia jest jedyny właściwy. Dość często zmieniają zdanie. Mają bardzo rozwiniętą inteligencję operacyjna. Czyli bardzo szybko kojarzą abstrakcyjne fakty ze sobą. Jednak treści bazowe same ich blokują, mają potrzebę posiadania przywódcy.
Są bardzo przywiązani do swych tradycji. Ważne dla nich jest ich ciało, kondycja i wygląd. Lubią dbać o siebie i stroić. Niestety są egoistyczni i surowo oceniają innych Przywiązują dużą wagę do szczegółów i są perfekcjonistami.Dysponują ogromną wiedzą, szczególnie z zakresu historii naszego sektora. Ponieważ dość długo żyją i mają bardzo dobrą pamięć, z łatwością sobie radzą z faktami, które wydarzyły się np. 1000 lat temu. To też nieustannie poszukują różnych przedmiotów związanych z historią, które zostały rozsiane po sektorze w czasie wszelakich wojen.
Sami również tworzą i kreują by różne przedmioty. Posiadają umiejętności z zakresu architektury. Żyją w niedużych grupach, każda posiada własny budynek i spory obszar do dyspozycji.
Wygląd:
Kasjopejanie dzielą się między sobą na gatunki i podgatunki. Wręcz nie raz są myleni z innymi cywilizacjami. Gatunków i odmian jest około 20, ponieważ jest to dość waleczna cywilizacja i swego czasu często atakowali innych, dlatego też wyspecjalizowali siwe w genetyce własnego gatunku, tak, aby móc tworzyć coraz silniejsze hybrydy. Pierwotny gatunek to humanoid o wzroście do 3 metrów o bardzo rozbudowanej klatce piersiowej, ciało przykryte czymś na kształt miękkich łusek, głowa głęboko osadzona, prawie nie posiada szyi. Twarz również pokryta delikatnymi łuskami, duże czarne oczy.
Charakterystyczny jest kolor ich ciał. Tym się różnią od innych jaszczurowatych że ich skóra potrafi przybierać różne barwy, jednak najczęściej przybierają barwy niebieskie, indygo i fioletu.

Arktus (Arkturianie)

Cywilizacja zamieszkująca gwiazdozbiór Arktusa o bardzo długiej historii. Między innymi  cywilizacja ta, przy współpracy np. z Plejadami brała udział w powstawaniu wielu nowych gatunków  i ras np.  nordyckich, czyli ras o ludzkich cechach.
Arkturianie należą do federacji „światła „ i zajmują tam  wysoką pozycję. Bardzo duży nacisk kładą na rozwój świadomości i opracowują różne technologie skutecznie wspomagające rozwój. Niegdyś ta cywilizacja współpracowała z Radą Galaktyczną. Do dziś posiadają tam swoich przedstawicieli i chętnie biorą udział w zorganizowanych przez Turraki zgromadzeniach.
Cywilizacja ta należy do wysoko rozwiniętych, mających wpływ na młodsze cywilizacje,  Posiadają szereg umiejętności.  Szczególnie zaawansowane mają możliwości leczenia. Bardzo wysoka technologia pozwoliła im na zgłębienie wielu tajemnic dotyczących życia i egzystowania istot.

 

Natura:
Są zarówno bardzo pogodni, weseli i towarzyscy jak i konsekwentni, zdyscyplinowani i bardzo odpowiedzialni. Lubią przebywać w swoim otoczeniu jednak jeszcze bardziej cenią sobie towarzystwo obcych cywilizacji. Chętnie i często są odwiedzani.  Wiele mniejszych grup cywilizacyjnych przebywa u nich na stałe.
Cenią sobie podróże – z natury są bardzo ciekawi. Zaawansowanie cywilizacyjne wymusza na nich doglądanie i odwiedzanie młodszych cywilizacji. Ich struktura cywilizacyjna jest zbudowana na podstawie zaawansowania istot. Młode istoty  intensywnie się rozwijające zajmują się tematami, które pozwalają im na rozwijanie swojego potencjału np. przy budowie, inżynierii, badaniach itd.
Istoty zaawansowane podróżują i tworzą mapy potencjałów umysłowych w danych cywilizacjach. Oceniają stopień zaawansowania siatek świadomości danej cywilizacji i badają kierunek w którym dana cywilizacja podąża. Badają, czy nie można by jej ewentualnie skorygować. Ponieważ kierują się w życiu wartościami Rdzenia bardzo łatwo są w stanie ocenić gdzie te treści nie są odpowiednio realizowane.
Wygląd:
Są dość podobni do Plejadian.  Między sobą jednak różnią się dość znacznie. Mają pociągłe twarze i małe niebieskawe oczy o łagodnym spojrzeniu. Budowę mają podobną do ludzkiej, niemniej jednak nie posiadają takich narządów jak człowiek. Ich  ciała, w odróżnieniu od ludzkich funkcjonują harmonijnie. Dość długo żyją i  potrafią sobie życie przedłużać, o ile jest to konieczne.
Żyją na trzeciej i czwartej   gęstości. W ich przypadku istoty trzeciogęstościowe są dość młode, więc chętnie zajmują się materią i wyżywają się w niej. Nad nimi czuwają istoty starsze przebywające na 4 gęstości.
Kontakty z ludźmi: Jednym z   najbardziej znanych Arkturian na Ziemi jest  Jesus. Właśnie przybywając na ziemi korygował naszą ścieżkę ewolucyjną. Arkturianie bardzo chętnie nawiązują z nami kontakty.  Uważają że nasz poziom mógłby być wyższy i starają się  nas nauczać, pomagając się rozwijać. Niemniej jednak nie należy wszystkich informacji niby  pochodzących od nich brać   bezkrytycznie,  ponieważ niekoniecznie zostają one odebrane w sposób właściwy.
 Źródło:
http://mk-zjawiskaparanormalne.blogspot.co.uk/2014/03/opisy-kosmicznych-cywilizacji-i-ras.html

 

 

Reptilianie 

  reptilian_humanoid

„Kim są te istoty, które przybyły i oderwały się od pierwotnych planów (dotyczących) Ziemi? Kim są te kosmiczne istoty, które określamy czasem jako “Ciemne Koszulki”? Bądźcie uprzejmi, kiedy mówicie o siłach ciemności. Nie mówcie, jakoby były one złe. Zrozumcie po prostu, że są one nie poinformowane, i tworzą systemy, które są również nie poinformowane, ponieważ wierzą, że tak właśnie muszą postępować. Kiedyś walczyli i sami odseparowali się od wiedzy, tak więc teraz rozpaczliwie trzymają się tej wiedzy jaką posiadają i takiego życia, jakie powołali do istnienia. Jest to życie oparte na strachu, życie które nie honoruje innego życia, życie które korzysta z innego życia. Kim są te istoty? Są to gady.[…]

Niektórzy bogowie stwórcy stworzyli życie tylko po to, aby się nimi opiekowało, lub spełniało ich potrzeby. Żywią się oni waszymi emocjami. Jedną z wielkich tajemnic, które ukrywa się przed wami jako gatunkiem, jest bogactwo i obfitość, jakie towarzyszą emocji. Trzyma się was z dala od badania emocji, ponieważ poprzez emocje możecie odkryć (istotę rzeczy). Wasze emocje łączą was z ciałem duchowym. Ciało duchowe, rzecz jasna, nie jest fizyczne, ponieważ egzystuje w sferze wielowymiarowej.
[…]
W miarę jak na planecie zacznie zmniejszać się częstotliwość strachu, rozpowszechni się wiele rodzajów działalności w celu wywołania wzrostu strachu, ponieważ ci, którzy żywią się częstotliwością strachu będą tracić swoje pożywienie, swój pokarm. Będą czynić wysiłki w celu przywrócenia tej częstotliwości, zanim zmienią swoje pożywienie na nową częstotliwość miłości, “Jaszczurki” wyposażyły Ziemię w “urządzenia”, które mogą wysyłać i wzmacniać na tej planecie niepokój emocjonalny. Niepokój ten jest im przesyłany, i podtrzymuje ich w pewien sposób.
[…]
Bogowie stwórcy czasów starożytnych są obecnie przyciągani tu z powrotem z powodu Boskiego Planu. Muszą oni brać w nim udział i zrozumieć, że ich częstotliwości muszą ulec zmianie. Opierają się temu, tak jak opiera się wielu ludzi. Pomimo to tworzą swoje własne rzeczywistości. Ci bogowie stwórcy ostatnich 300 tysięcy lat zapomnieli, kto ich stworzy / ! Zapomnieli o swoich bogach.
[…]
Bogowie stwórcy powracają, aby najechać was znowu, ponieważ nie chcą głodować. Zdają sobie sprawę, dzięki wam system ulega rozsadzaniu, tak więc przybędą spowodować większe zniszczenie i strach, aby walczyć raz jeszcze o to terytorium. Ich źródło pożywienia jest dla nich ważne. Tracą kontrolę nad planetą, wracają więc do swojego najważniejszego portalu na Bliskim Wschodzie, gdzie pod ziemią mieści się ich gniazdo, aby siać strach i chaos.
[…]
Kiedy obudzicie się na waszą historię, zaczniecie otwierać swoje starożytne oczy. Są to oczy Horusa, które widzą nie przez oczy istoty ludzkiej, ale z punktu widzenia boga. Widzą one łączność i celowość wszystkich rzeczy, ponieważ starożytne oczy są w stanie mieć wgląd w wiele rzeczywistości i w całokształt obrazu, całą historię. Kiedy otworzycie starożytne wewnętrzne oczy, nie tylko będziecie mogli połączyć się z historią planety, historią galaktyki i historią wszechświata. Wtedy naprawdę odkryjecie, kim są wasi bogowie.”
Zwiastuni Świtu rozdział III
Reptilianie
Zwani również Gadami, bądź Jaszczurami. Są rasą istot funkcjonującą obecnie na poziomie 4. gęstości (ludzkość jest w 3.) w polaryzacji Służenia Sobie. Poprzez swoją aktualną pozycję w drabinie ewolucji, nie są widoczni dla ludzkiego oka. Mogą pojawiać się między ludźmi, jednak na bardzo krótki czas, jak robili to w starożytności jako bogowie. Dłuższy pobyt w 3. gęstości prowadzi u nich do wystąpienia wielu chorób i niedogodności. Jest to powód, dla którego używają oni specyficznego rodzaju sond, dzięki którym mogą oddziaływać w innych wymiarach i gęstościach.
Jako istoty gęstości wyższej niż nasza, do życia potrzebują mniejszej ilości materialnego pożywienia, natomiast większej ilości energii. Jako że są istotami STS żywią się energią negatywną jak strach, gniew i nienawiść, prowokowaną u innych istot gęstości swojej i niższych, celem wyżywienia się. Ważne do zaznaczenia w tym momencie jest, abyś czytelniku zrozumiał że jest to naturalny proces ewolucyjny. Tak jak rośliny żywią się minerałami, zwierzęta roślinami a ludzie zwierzętami, tak istoty 4. gęstości żywią się istotami 3. gęstości. Problem w przypadku istot STS polega na tym iż prowokują one celowe wytwarzanie potrzebnych do życia składników, zamiast pobierać energię naturalnie (idealna analogią Gadów tylko w gęstości niżesz jest rasa Ludzi, którzy budują fermy, traktując zwierzęta przedmiotowo, jedynie jako źródło pożywienia, a nie żywe istoty).

4a3494ed4586819a3cdb1b1e48c0a0e6

Jednak Reptilianie jako istoty wyższej gęstości niż nasza (różnica między nami a nimi jest taka sama jak między nami a zwierzętami) dostrzegają więcej aspektów niż tylko pożywienie. Jako istoty, które zmodyfikowały nasz kod genetyczny i zniewoliły, szczerze uważają że jest to jedyna droga prowadząca do naszego dobra. Jest to charakterystyczna cecha istot STS:
Z RA:
RA: Ta negatywna istota będzie dążyć do tego, by oferować innym jaźniom to rozumienie, najczęściej poprzez proces formowania elity, uczniów oraz nauczania potrzeby i prawości zniewolenia innych jaźni dla ich własnego dobra. (K2 130)(Przewodnik str. 205)

Wygląd

Nazwa Gady czy Jaszczury wzięła się od wyglądu tego gatunku. Najlepszym do opisu będzie fragment sesji Kasjopean.
Z Kasjopei:
P: (L) A moglibyście powiedzieć jak Gady wyglądają ?
O: Wyprostowane aligatory z pewnymi ludzkimi elementami na twarzy.
[…]
P: (L) Czy Gady mają więcej niż jedno serce ?
O: Nie.
P: (L) Czy mają więcej niż jeden mózg ?
O: Nie.
[…]
P: (L) Mają ogony ?
O: Tak.
P: (L) Jak są wysocy ?
O: 6 do 8 stóp.
P: (L) Zakładają ubrania ?
O: Tak.
P: (L) Wiem, że to głupie pytanie, ale czy w swoim ubraniu mają otwór na ogon ?
O: Tak.
P: (L) Czy oni oddają kał lub mocz ?
O: Nie. Oni są na 4. poziomie.
P: (L) Więc, jak ktoś jest na 4. poziomie to nie je i nie wydala odchodów w ten sposób ?
O: Właśnie.
P: (L) Czy gady mają zdolności do zmieniania swego kształtu lub wyglądu ?
O: Tymczasowo.
(sesja 941104 , 941106 )
Wiele legend Sumerów, Azteków i Majów informuje nas również o tym że Gady często przyjmowały postać brodatych starców. Zapewne funkcją było wywołanie psychologicznego efektu „mądrości” owych istot, który w połączeniu z faktycznie przekazywaną wiedzą, działał piorunująco na zyjące ówcześnie ludy.
Historia
Reptilianie pierwszy raz najechali Ziemię mniej więcej 300 tys. lat temu. Jako pierwotni członkowie „zrzeszenia” istot które kreowały życia na naszej planecie, wyłamali się z czasem i jako „Ciemne Koszulki” jak ich nazywają Plejadianie, czyli istoty STS, postanowiły przejąć Ziemie dla swoich celów. Pierwotni projektanci naszej planety nie chcieli do tego dopuścić:
Ze Zwiastunów świtu:
„Ziemia została odizolowana, ponieważ istoty, które współdziałały ze światłem przegrały bitwę. Światło nie zawsze wygrywa, nie zawsze jest zwycięzcą takim jak myślicie, ponieważ światło musi się jednoczyć ze wszystkimi swymi cząstkami.” (Zwiastuni Świtu roz. XVII)
Z Kasjopei:
P: (L) Więc jak Jaszczury użyły światło z rzeczywistości Służenia Innym….
O: Użyli zawansowanej technologii, aby przerwać częstotliwość fali świetlnej.
P: (L)  Z tego wnioskuję, że…. Była bitwa którą wy przegraliście ?
O: Tak.
(sesja 941126 )
Zdarzenie to jest bardzo często przedstawiane jako upadek Edenu. Rajem była cała planeta, na której żyła ludzkość w swoim pierwotnym stanie jako cywilizacja Służenia Innym. Jednak pokonanie sił Światła nie było jedyna przeszkodą. Nasza galaktyka jest strefą wolnej woli. Jaszczury nie mogły jej złamać, najeżdżając brutalnie planety. Użyli więc podstępu czego symboliką jest biblijna Legenda o Ewie zrywającej jabłko z Drzewa Wiadomości Złego i Dobrego. Adam i Ewa symbolizują ludzkość, drzewo zaś źródło nieograniczonej wiedzy w jednym miejscu. Czego symbolem jest wąż nie trudno się domyślić…
Wiara w to że jedno źródło może ofiarować wiedzę absolutną, zawsze jest pułapką.
Wg Plajadian i Kasjopean, kiedy Reptilianie uzyskali przyzwolenie na swą obecność od samych ludzi, nie łamiąc ich wolnej woli, do spełnienia swojego celu pozostało im jedynie ograniczenie ludzkich zdolności, tak aby nie byli zagrożeniem dla samych Reptilian. Zmodyfikowali oni pierwotny kod genetyczny usuwając z oryginalnych 12 helis (nici) DNA aż 10. Człowiekowi pozostały tylko 2 nici DNA odpowiadające ze podstawowe funkcje odżywcze i rozrodcze, konieczne do przetrwania gatunku. Wszystkie inne funkcje naszego organizmu zostały dezaktywowane. O manipulacji genetycznej dyskretnie informują nas starożytne malowidła i rzeźby.
O tym samym zdarzeniu mówią również afrykańskie legendy:
Fragment wywiadu z Cred Mutwą (afrykańskim szamanem plemienia Zulusów):
„To jedna z najdziwniejszych historii, jakie można znaleźć w Afryce w tajnych stowarzyszeniach szamanów i innych środowiskach, w których ostały się jeszcze resztki naszej starożytnej wiedzy i mądrości.
Rzecz w tym, że początkowo Ziemia była pokryta grubym całunem mgieł i oparów, tak że ludzie nie widzieli Słońca na niebie, a jedynie świetlną plamę.
Z kolei nocą widzieli Księżyc w postaci delikatnego świetlnego pazura, ponieważ wszędzie zalegała gęsta mgła. Ciągle też padał deszcz. Nie było jednak grzmotów ani burz.
Świat był gęsto pokryty lasami, wielkimi dżunglami i ludzie żyli w tym
czasie na Ziemi w pokoju. Ludzie byli szczęśliwi, ale nie potrafili mówić.
Wydawaliśmy jedynie śmieszne dźwięki jak wesołe małpy i pawiany.
Nie znaliśmy mowy, takiej jaką mamy dzisiaj. W tamtych czasach ludzie rozmawiali ze sobą za pośrednictwem umysłów.
Mężczyzna mógł wezwać swoją żonę, pomyślawszy o niej, wyobraziwszy sobie jej twarz, zapach ciała i odczucie dotyku jej włosów. Myśliwy szedł do lasu i wołał zwierzęta, by przyszły, i zwierzęta wybierały wśród siebie jedno stare i zmęczone, i to zwierzę ofiarowywało się myśliwemu tak, że mógł je szybko zabić i zabrać jako mięso do swojej jaskini.
W tamtych czasach nie było przemocy w stosunku do zwierząt, nie było pogwałceń Natury przez ludzi. Człowiek zwykł prosić Naturę o jadło. Przychodził pod drzewo i myślał o owocach i drzewo sprawiało, że część jego owoców spadała na ziemię, po czym człowiek zabierał je.
Jest powiedziane, że kiedy Chitauli przybyli na Ziemię, zrobili to w przerażających pojazdach lecących w powietrzu, podobnych do ogromnych naczyń i emitujących straszny huk i ogień. Chitauli powiedzieli ludziom, których zebrali razem, grożąc im porażeniem błyskawicami, że są wielkimi bogami z niebios i że ludzie otrzymają teraz od nich wiele darów. Ci tak zwani bogowie byli podobni do ludzi, z tą jednak różnicą, żc byli bardzo wysocy oraz mieli długie ogony i przerażające płonące oczy.
Niektórzy z nich mieli dwoje żółtych jasnych oczu, a inni troje czerwonych i to trzecie wielkie i okrągłe znajdowało się pośrodku czoła. Te stworzenia odebrały ludziom wielkie moce, jakie posiadali: moc przemawiania poprzez umysł, moc przemieszczania obiektów siłą myśli, moc postrzegania przyszłości i przeszłości oraz moc przenoszenia się duchowo do innych światów.
Odebrawszy ludziom te wszystkie moce, Chitauli dali ludziom nową umiejętność, zdolność mowy. Ku swemu przerażeniu ludzie odkryli, że umiejętność mowy podzieliła ich, zamiast zjednoczyć, ponieważ Chitauli utworzyli wiele różnych języków, które stały się przyczyną wielkiej kłótni między ludźmi. Chitauli zrobili coś jeszcze, czego nigdy dotąd nie robiono – dali ludziom innych ludzi, którzy mieli nimi rządzić, i powiedzieli: „Oto wasi królowie, oto wasi wodzowie. Oni maj ą w sobie waszą krew. Oni są naszymi dziećmi i musicie ich słuchać, bo będą mówić w naszym imieniu. Jeśli nie będziecie ich słuchać, ukarzemy was bardzo surowo”.
Przed przybyciem Chitauli, przed przybyciem stworzeń Imbulu, ludzie stanowili duchową jedność, ale kiedy pojawili się Chitauli, ludzie podzielili się duchowo i językowo.”
Jeśli pokusić się o przyjęcia tych zdarzeń jako możliwych, moglibyśmy znaleźć szczątkowe wyjaśnienie tajemnicy nad którą od dawna główkuje nasza nauka – dlaczego tak wiele możliwość naszego mózgu jest marnowane. Faktem jest że najwybitniejsze jednostki, zwane przez nas geniuszami, wykorzystują możliwości mózgu z zaledwie 15%, a przeciętny człowiek w 3%! Po co w takim razie gatunkowi ludzkiemu tak wielki mózg? Czyżby pomyłka ewolucji? Jakie były by zdolności gatunku gdybyśmy potrafili użytkować swoje ciała, tak jak zostały do tego stworzone? Drugą zastanawiającą rzeczą rzucającą się w oczy, jest odkrycie ludzi zajmujących się genetyką. Otóż okazuje się że w ludzkim DNA jest wiele dziwnych, nie pasujących do niczego fragmentów kodu genetycznego. Naukowcy zawali to „odpadkami” czy „śmieciami”. Tylko jak w tak perfekcyjnym tworze jak łańcuch DNA mogły znaleźć się jakieś „odpadki”? Są to fakty dające dużo do myślenia, ponieważ aktualnie gatunek ludzki przypomina najsilniejszy istniejący komputer świata, który jest wykorzystywany do…słuchania muzyki.
Ze Zwiastunów świtu:
„Przed najazdem mieliście potężne możliwości. Pierwotny egzemplarz biogenetyczny człowieka posiadał niewiarygodną ilość informacji, był międzywymiarowy i wiele umiał. Kiedy świat najechali bogowie stwórcy, odkryli że miejscowe gatunki wiedzą zbyt dużo. Lokalne gatunki miały zdolności, które były zbyt podobne do tych którzy podawali się za Boga.
Dokonano manipulacji genetycznych i dużego zniszczenia. Powstały eksperymentalne wersje gatunku sprowadzone na planetę, w których oryginalna baza danych została rozproszona, ale nie zniszczona. Kiedyś wasz DNA był nienaruszony. Był jak wspaniała biblioteka gdzie cała informacja jest skatalogowana i opisana, i możecie natychmiast znaleźć wszystko co chcecie. Kiedy dokonano zmiany biogenetycznej w celu odłączenia danych, to było jakby ktoś pochował system katalogów, ściągnął wszystkie książki z półek i zrzucił na stos na podłodze, aby nie było w nich żadnego porządku. Tak właśnie dawno temu wasz DNA został rozproszony i rozrzucony przez najeźdźców.” (Zwiastuni Świtu roz. III)
W starożytności możemy znaleźć wiele śladów jawnej działalności Reptilian. W starożytnym Sumerze jako Annunaki, uznawani byli za Bogów, którzy poprzez modyfikację DNA naczelnych stworzyli człowieka. Mianowali się naszymi panami oraz stwórcami.
Annunaki
W Egipcie również odcisnęli swoje piętno. W hieroglificznej historii tej krainy znaleźć możemy wiele informacji o bogach, którzy walczyli między sobą o władzę i wpływy. Warto także zwrócić uwagę na wielkie cywilizacje Ameryki Południowej. Intrygującym faktem są historie opowiadające o tym jak tamtejsze ludy z natury dobre i pokojowe, przechodzą pod władanie raz to jednego, raz drugiego boga. Ostatecznie do akcji wkraczają bóstwa żądające ofiar z ludzi. Najbardziej znane to:
  • Quetzalcoatla
  • Kukulcan
Kiedy na Ziemie postanawia przyjść wysłannik Konfederacji istot STO – Jezus – który poprzez pokojowe wyjście chce znieść niewolę nad ludźmi, ucząc ich i pokazując prawdę o wszechświecie, siły STS postanawiają przekręcić ową informację dla celów stworzenia nowej religii , która umożliwi w przyszłości wywołanie wielu niepokojów na Ziemi oraz sprowadzenie wielu ludzi poszukujących prawdy na manowce. Wykorzystują do tego także dużo wydarzeń przeszłych takich jak ofiarowanie 10 przykazań. Oto co na ten temat mówią channelingi:
Z RA:
RA: Pochodzenie 10 przykazań jest następstwem prawa istot negatywnych, wpajających informację w pozytywnie zorientowane kompleksy umysł/ciało/duch. Ta informacja usiłowała kopiować, czy małpować informację pozytywną, podczas gdy zachowywała negatywne parametry. To zostało zrobione przez grupę Oriona. (K1, 152)
PYTANIE: Jaki był ich cel w robieniu tego?
RA: Ich celem jest podbój i zniewolenie. Jest to czynione przez ustanawianie elity i zmuszanie innych do służenia elicie, poprzez różne fortele, takie jak prawa, o których wspomniałeś.(K1, 152)
RA: Oni stworzyli elitę nazywaną Synami Leviego. (K3, 67)
PYTANIE: Czy odbiorca przykazań (Mojżesz) był pozytywnie, czy też negatywnie zorientowany?
RA: Odbiorca był jedynym o skrajnej pozytywności. (K1, 152)
RA: On (Mojżesz) dał waszej planetarnej ludności możliwość ścieżki (prowadzącej) do Jedynego Nieskończonego Stwórcy, która jest całkowicie pozytywna. (K3, 67)
PYTANIE: Byłoby całkowicie nieprawdopodobne dla istoty w pełni świadomej wiedzy Prawa Jedynego powiedzieć kiedykolwiek: „Ty nie możesz”. Czy tak?
RA: Tak.  (Przewodnik str. 217)
Z Kasjopei:
P: (L) Kim był Bóg, z którym Mojżesz rozmawiał na górze ?
O: Słyszalna projekcja Jaszczurów
[…]
P: (L) Gdzie Mojżesz uzyskał wiedzę ?
O: Przez nas.
P: (L) OK, ale mówiliście, że on widział lub rozmawiał z projekcją holograficzną stworzoną przez gadzie istoty ? Czy to było na Górze Synaj ?
O: Tak.
P: (L) Dobra, ale jeśli otrzymał wiedzę od was, to czy mógł on działać z Gadami ?
O: Tak. Został wprowadzony w błąd obrazowo. Zamącili jemu obraz tak jak Josephowi Smithowi.
P: (L) Mówicie o Josephie Smithie, twórcy tekstów Mormonów, czy on był również pod wpływem Jaszczurów ?
O: Tak. Oni dużo tego stworzyli.
(sesja 941016 )
Większość biblijnych historii jest opisem działania historii gadzich. Najlepiej mówią o tym słowa Plejadian:
Ze Zwiastunów świtu:
”My rzadko używamy pojęcia Bóg przez duże B. Gdybyśmy mieli użyć tego określenia, odnieślibyśmy je do istoty, którą znamy jako Najwyższego Stwórcę. Najwyższy Stwórca w swojej osobistej implozji przez miłość obdarzył wszystko co istnieje świadomością. Wszystko co istnieje jest Najwyższym Stwórcą w Jego drodze.
[…]
Bogowie wtargnęli do tej rzeczywistości. Zupełnie jak zespołowi najeźdźcy w waszych czasach przybywają i przejmują interes, ponieważ być może są tam obfite fundusze emerytalne; tak więc fundusze na tej planecie były w wielkiej obfitości w czasach kiedy pojawili się ci bogowie – najeźdźcy. Abyście wierzyli, że są Bogami przez duże B, przekształcili was genetycznie. To wtedy Świetlana Rodzina została wygnana z planety, a przybyła ciemna drużyna, która powodowała się ignorancją. Wasze ciała niosą w sobie strach i pamięć walki o wiedzę, którą ci bogowie reprezentowali i zabrali wam. Bogowie którzy to zrobili są potężnymi kosmicznymi istotami. Znają wiele sposobów manipulacji i przekształcają rzeczywistości na wiele różnych sposobów. Ludzie, w swojej ignorancji, zaczęli nazywać te kosmiczne istoty Bogiem przez duże B.
Bóg przez duże B nigdy nie odwiedził tej planety jako jednostka. Bóg przez duże B jest we wszystkich rzeczach. Wy macie do czynienia tylko z bogami przez małe b, którzy chcą (i chcieli) być wielbieni i chcieli was zastraszyć; którzy myśleli o Ziemi jako o księstwie, o miejscu na skraju galaktyki tego wszechświata wolnej woli, które jest w ich posiadaniu.” (Zwiastuni Świtu roz. III)
Szarzy
Z powodu trudności w przebywaniu w 3. gęstości, Reptilianie zmuszeni byli do skonstruowania zaawansowanego rodzaju sondy, który swobodnie mógłby przeskakiwać między gęstościami oraz wymiarami, i wykonywać konieczne operacje.  Owymi istotami są tak zwane „Szaraki”. Wiem że w tym momencie wielu „fanów” tej „rasy” oburzy się i zacznie zastanawiać jak można tak bezdusznie nazywać te istoty. Jako osoba kierująca się miłością do całego stworzenia, reagowałem tak samo kiedyś, jednak szczegółowa analiza sprawozdań z wzięć, oraz studiowanie przekazów doprowadziły do zmiany nastawienia. Owa zmiana nie jest uzasadniona jakimś „widzi mi się”, ale rzetelnym sprawdzeniem tematu i wszystkich możliwych do porównania ze sobą źródeł, opisów itd…
Zacznijmy może na początek od analizy channelingów:
Z RA:
XX. CZY JAKIEŚ ISTOTY Z ORIONA ŻYJĄ TERAZ NA ZIEMI?
RA: Nie. Jednakże, krzyżowcy z Oriona używają dwóch typów istot, by wykonywały ich rozkazy. Pierwszym jest forma myślowa, drugim – rodzaj robota. (K1, 126)(Przewodnik str. 203)


Z Kasjopei:
P: (L) Czy te szare istoty są…
O: Cybergentyczne.
P: (L) Czy są stworzeni przez jaszczurów ?
O: Tak.
P: (L) Czy mają dusze ?
O: Są bezduszni.
[…]
O: Oba rodzaje, które były opisane jako Gadzie istoty, jak i jako Szaracy. To jest konieczne dla, ich przetrwania w każdym przypadku. Nawet twardzi Szaracy, którzy nie są naturalną częścią krótkiego cyklu falowego, a raczej sztucznym stworzeniem Jaszczurów, mimo wszystko naśladują pokarmowe funkcje.
P : (L) Mówicie, że oni są sztucznie tworzenie przez istoty Jaszczurze, czy to oznacza, że oni nie mają duszy ?
O: To prawda.
P : (L) Jak oni funkcjonują ? Czy są jak roboty ?
O: Oni funkcjonują poprzez współdziałanie z duszami Jaszczurów. Jest to technologia dalece zaawansowana do tego, co jest wam znane. Jednak Szaracy nie są jedynie sztucznie zaprojektowani i zbudowani, ale funkcjonują jako projekcje mentalne i fizyczne Gadzich istot. Są jak czwartowymiarowe próbówki.
P : (L) Jako czwartowymiarowe próbówki, więc jaka jest ich pojemność czy możliwości ?
O: Ich pojemność i możliwości są takie same jak istot Gadzich, za wyjątkiem tego, że ich wygląd jest  całkowicie odmienny, nie mają duszy, i wewnętrzna struktura biologiczna jest zupełnie inna. Ale ich funkcjonowanie jest takie same i pozostają jako projektory Jaszczurów i służą do absorbowania pokarmu, jak to Gady robią normalnie[…]
(sesja 940930 , 941022 )
Wniosek jest oczywisty. Tłumaczy to również znaną wśród badaczy UFO „chłodność” tej rasy, oraz obojętność na emocje. Ciężko wymagać od istoty będącej sondą okazywania uczuć…
Kolejnym źródłem zdającym się potwierdzać tą tezę jest szaman Credo Mutwa, który absolutnie nie znając przekazów kasjopeańskich, informuje nas dokładnie o tym samym:

Fragmenty wywiadu z Credo Mutwą:
„Wierzymy, proszę pana, że Mantindane („dręczyciele”), Szaraki, są w rzeczywistości sługami Chitaul (Gadów)
„Jest za to zimna, wyrachowana, zimnokrwista determinacja i tego, co z nami wyprawiają, nie robią dla siebie. Robią to dla potężniejszych stworzeń niż one same.”
Porwania
Wydaje się że są dwa zasadnicze cele, dla których istoty Gadzie dokonują porwań za pomocą Szarych. Pierwszym jest implantowanie w celu utrzymania gatunku w pełnej kontroli, oraz drugi mający na celu wywołanie maksymalnego transferu strachu oraz negatywnych emocji, jakie są dla nich bardzo cenne. Wiele porwanych osób uważa że Szarzy robią to dla poznania rasy ludzkiej przez eksperymentowanie. Przekazy całkowicie rozwiewają to stwierdzenie:
Z RA:
RA: Grupa Oriona używa badań ciała jako środka do zastraszania jednostek, sprawiając, że odczuwają one uczucia zaawansowanej istoty 2. gęstości, takiej jak zwierzę laboratoryjne. Doświadczenia seksualne są podtypem tego doświadczenia.
ZAMIAREM JEST ZADEMONSTROWANIE KONTROLI ISTOT ORIONA NAD MIESZKAŃCAMI ZIEMI. (K3, 21)(Przewodnik str. 203)
Fragmenty wywiadu z Credo Mutwą:
„…w przeciwieństwie do tego, co sądzą biali ludzie… biali ludzie, wielu z nich, mylą się, sądząc, proszę pana, że Mantindane eksperymentują na nas.
Oni nie robią tego. Powtarzam, nie robią tego.
Każdy, kto przeszedł piekło tych istot, powie, że nie ma żadnych eksperymentów w tym, co robią.
Jest za to zimna, wyrachowana, zimnokrwista determinacja i tego, co z nami wyprawiają, nie robią dla siebie. Robią to dla potężniejszych stworzeń niż one same.”
Podsumowanie
Obecnie istoty Gadzie starają się odciągnąć jak największą liczbę ludzi od poszukiwania prawdy i rozwoju duchowego. Doskonałą symboliką obecnego stanu ludzkości jest film „matrix” (wg Kasjopean, inspirowany przez istoty STO, chcące przebudzić ludzi). Rok 2012 jest momentem, w którym do Ziemi dotrze fala mająca spowodować przeskoczenie naszej planety do 4. gęstości. Reptilianom jest to bardzo nie na rękę ponieważ ludzkość wyewoluuje przez to zdarzenie, stając się równymi samym Gadom. Oznaczać to będzie koniec możliwości czerpania korzyści z tej populacji, dlatego właśnie wszelkimi środkami istoty Gadzie starają się odciągnąć jak największą liczbę ludzi, od przygotowania się na to zdarzenie, które już wieki temu przewidzieli Majowie w swoim kalendarzu. Rok 2012 nie jest końcem Świata, a jedynie jego wejściem w następny wymiar. Kolejnym etapem naturalnej ewolucji.

Z Kasjopei:
P : (L) Skoro ich jest tak dużo tutaj, to dlaczego nie przyjdą tutaj i nie zabiorą wszystkich.
O: Taka jest ich intencja. Taka była ich intencja przez długi czas. Oni podróżowali w tę i z powrotem przez czas, tak długi jak go znacie, aby ustawić sobie to tak, aby móc absorbować wielkie porcje negatywnej energii, w związku z przejściem tej planety z trzeciego do czwartego poziomu gęstości, co ma nastąpić. Mają nadzieję, że przejmą was w czwartej gęstości i zamierzają do tego zastosować odpowiednie działania:
1: Utrzymać waszą rasę jako smaczne przyprawy;
2: Zwiększyć swoją liczbę;
3: Zwiększyć swoją władzę;
4: Rozszerzyć swoją rasę na rzeczywistość czwartego wymiaru.
Aby wprowadzić to wszystko, wpływali na zdarzenia przez co w waszym rozumieniu czasu wynosi około 74 tys. lat. I robili to przez ten czas podróżując w tę i z powrotem. Tak często i tak, długo, że na pewno ten cały plan legnie w gruzach.
(sesja 941022 )
I na sam koniec sprawa najistotniejsza – niezmiernie ważnym jest zrozumieć że Reptilianie, poprzez swoje działania wcale nie są istotami niepotrzebnymi, okropnymi i złymi. Są to typowe istoty, które wybrały ścieżkę STS, czyli Służenia sobie. Są tak samo potrzebne we Wszechświecie jak istoty Służące światłu. Tak samo jak one. Służą Logosowi do wprowadzania wielu ważnych założeń w życie, oraz są największym katalizatorem naszego rozwoju. Dzięki pojawieniu się Ciemności, ludzkość dostrzegła jak cennym jest Światło.
Powyższy opis służy jedynie zaprezentowaniu tej, związanej z nami od zarania dziejów rasy, wśród której tak samo jak wszędzie, są istoty Służące sobie i Służące innym . W żadnym nawet najmniejszym stopniu naszym założeniem nie było wywołanie negatywnych odczuć skierowanych w stroną tych istot, choć zdajemy sobie sprawę iż jest to bardzo ciężkie. Najlepszym wyjściem jest Miłość połączona ze zdrowym rozsądkiem, oraz spojrzenie na cywilizację Jaszczurzą, tak jak na cywilizację ludzką – my również zbłądziliśmy traktując bestialsko innych mieszkańców tej planety, i będąc święcie przekonanym iż czynimy w „wyższym celu”. Na sam koniec cytat z RA, który idealnie podsumuje całość tego artykułu:
”CI, KTÓRZY SZUKAJĄ SŁUŻBY SOBIE, SĄ WIDZIANI PRZEZ PRAWO JEDYNEGO JAKO DOKŁADNIE TACY SAMI, JAK CI, KTÓRZY POSZUKUJĄ SŁUŻBY INNYM, BO CZYŻ WSZYSCY NIE SĄ JEDNYM? SŁUŻYĆ SOBIE I SŁUŻYĆ INNYM JEST DWOISTĄ METODĄ MÓWIENIA TEGO SAMEGO – JEŚLI POTRAFISZ ZROZUMIEĆ ESENCJĘ PRAWA JEDYNEGO.” (K1, 101)(Przewodnik str. 199)

Źródło: https://czasprzebudzenia.wordpress.com/kosmiczni-najezdzcy/

 

1509209_10202410756805621_2036905005_n

 

 

 

Reklamy